Kullanıcı Kılavuzu

Local Navigation

Akıllı telefonunuzu bağlı modem olarak kullanma

Kablosuz iletişim servis planınıza veya yöneticinize bağlı olarak, BlackBerry® akıllı telefonunuzdaki Internet bağlantısını paylaşabilirsiniz. Örneğin, eğer seyahat ediyorsanız, dizüstü bilgisayarınızdan veya tabletinizden Internet'e erişmek için akıllı telefonunuzun Internet bağlantısını kullanabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu dizüstü bilgisayarla bağlı modem olarak kullanmak için, akıllı telefonunuzu USB kablosu kullanarak dizüstü bilgisayarınıza bağlamalı ve BlackBerry® Desktop Software'i açmalısınız. Akıllı telefonunuzu BlackBerry® PlayBook™ tablet ile bağlı modem olarak kullanmak için, Bluetooth® teknolojisini kullanarak akıllı telefonunuzu tabletinizle eşleştirmelisiniz.

Akıllı telefonunuzu modem olarak kullanırken, akıllı telefonunuzun Telefon uygulamasını, Mesajlaşma uygulamalarını veya Internet'i kullanan diğer uygulamaları kullanamayabilirsiniz. Bir telefon çağrısı almak için, akıllı telefonunuz bağlı Internet bağlantısını kapatabilir.

Tethering hakkında daha fazla bilgi için BlackBerry PlayBook tabletinizdeki veya BlackBerry Desktop Software'deki Yardım bölümüne bakın.


Bu bilgiler yardımcı oldu mu? Yorumlarınızı bize gönderin.