Help Center

Local Navigation

BlackBerry Device Software'i güncelleme hakkında

BlackBerry® Device Software'i kablosuz iletişim şebekesi üzerinden veya bilgisayarınıza BlackBerry® Desktop Software'i yüklediyseniz BlackBerry Device Software'i BlackBerry® Desktop Manager'ın Application Loader aracını kullanarak güncelleyebilirsiniz. BlackBerry Desktop Manager'ı kullanarak yazılımı güncelleme hakkında daha fazla bilgi için, BlackBerry Desktop Software'in Çevrimiçi Yardımı'nabakın.

Kablosuz iletişim şebekesi üzerinden indirebileceğiniz bir BlackBerry Device Software güncellemesi varsa, BlackBerry® cihazınızın ana ekranında bir Kablosuz Yükseltme simgesi belirir. Güncelleme, tam bir yazılım güncellemesi ya da yalnızca kısmi bir yazılım güncellemesi olabilir. Mevcut güncelleme tam yazılım güncellemesi ise, BlackBerry cihaz verileriniz cihazınızda yedeklenir ve yükleme işlemi sırasında geri yüklenir.

Güncelleme türüne, cihaz verilerinin miktarına ve cihazınızdaki uygulama sayısına bağlı olarak güncelleme işleminin süresi 15 dakika ile 2 saat arasındadır. Yazılımı indirirken cihazınızı kullanabilirsiniz, ancak yazılımı yüklerken cihazınızı kullanamaz ve acil aramalar yapamazsınız.

Daha fazla bilgi için kablosuz iletişim servis sağlayıcınızla veya yöneticinizle görüşün.

Dizin


Bu bilgiler yardımcı oldu mu? Yorumlarınızı bize gönderin.