E-posta adresi oluşturma

Bu görevi gerçekleştirmek için, varolan e-posta adreslerinizin oturum açma bilgilerini biliyor olmanız veya yöneticinizin size bir kurumsal etkinleştirme parolası sağlaması gerekmektedir.
  1. Ana ekranda veya bir klasörde Kurulum Sihirbazı simgesini tıklatın.
  2. E-posta kurulumu ekranında aşağıdakilerden birini seçin:
    • E-posta adresi oluşturmak ya da eklemek istiyorum: Bu e-posta kurulum seçeneği bireysel kullanıcılar için en sık kullanılan seçenektir. BlackBerry® cihazınızı bir ya da daha fazla (on adete kadar) mevcut e-posta adresiyle (örneğin, Google Mail™ ya da Windows Live™ Hotmail® e-posta hesabı) ilişkilendirmek ya da cihazınız için yeni bir e-posta adresi oluşturmak için bu seçeneği kullanın. Cihazınızda bir sosyal ağ uygulaması kullanmak için, bu seçeneği kullanarak cihazınızı sosyal ağ uygulama bildirimlerini almak amacıyla kullandığınız e-posta adresleriyle ilişkilendirmeniz gerekir. Bu seçenek hala ekranda görüntülenmiyorsa, kablosuz iletişim servis sağlayıcınıza başvurun.
    • BlackBerry Enterprise Server üzerinde iş e-posta hesabı kullanmak istiyorum: Bu e-posta kurulum seçeneği kurumsal kullanıcılar için en sık kullanılan seçenektir. Yöneticiniz tarafından kurumsal etkinleştirme parolası sağlandıysa, cihazınızı BlackBerry® Enterprise Server kullanan bir iş e-posta hesabıyla ilişkilendirmek için bu seçeneği kullanın.
  3. İleri'yi tıklatın.
  4. Ekranda gösterilen talimatları uygulayın.
Not: E-posta adresiniz doğru ayarlandığında bir onay mesajı alırsınız. E-posta mesajlarınızı görüntülemek ve yönetmek için, Ana ekranda Mesajlar simgesini tıklatın.

Bu bilgiler yardımcı oldu mu? Yorumlarınızı bize gönderin.